Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kapely

 
                                                                                     

  PRVNÍ POTVRZENÉ KAPELKY NA LETOŠEK     

 


IVO JAHELKA - zpívající právník  http://ivojahelka.cz/

Ivo Jahelka je populární český advokát a folkový písničkář, známý také jako "zpívající právník". Vystudoval Právnickou fakultu UKPraze a získal titul JUDr. Začal se věnovat zhudebňování různých soudních případů a všelijakých kuriózních příběhů z všedního života.

 

 

 
ZNOUZECTNOST   - http://www.znc.cz/cz-novinky/
 
Máme radost, že opět budeme moci přivítat skvělou ZNC!!!! Skupina vznikla z plzeňské scény 80. let 20. století jako nástupnické těleso po skupině Zastávka Mileč; první veřejné vystoupení měla 26. listopadu 1986 ve vysokoškolském klubu OKO v Plzni. Začínala jako skupina ovlivněná punkovou jednoduchostí, ale od prvních nahrávek zařazovala do svého repertoáru i písně náležící k jiným hudebním stylům. Znouzectnost je kapela s punkovou pověstí a schopností napsat popovou písničku i folkovou baladu
 
 
 
 
 
Abraxas je česká rocková skupina vzniklá v roce 1976 na troskách pražské skupiny Abraam. Vůdčí osobností skupiny je od samého počátku kytarista a skladatel Slávek Janda. Na Bernfestu vystoupí v sobotu večer!!
 
 
 
 
VOLANT   -   https://bandzone.cz/volant
 
Ska-punk rock se specifickým humorem a saxofonem!! Ošklivou lest potřebovala pardubická kapela Volant k tomu, aby se před sedmnácti lety, několik chvil po svém regulérním založení, definitivně stala punkovým tělesem. Bylo to na festivalu plném anarchisticky laděných návštěvníků a z nevole publika se vylhala tím, že svůj první hit „Sněženky a bledule“ uvedla jako nikdy nevydanou skladbu od Sex Pistols. Od té doby se to s Volantem táhne, přestože se svým pojetím spíše otírá o tvorbu písničkových kapel. :o)
 
 
 
 
 
 
 DUSOT DUSÍCÍCH SE KRÁLÍKŮ  - 
 
Zavřete oči, a stále je uvidíte. Tu jejich lehkost a eleganci. Dokonce je i uslyšíte, slyšíte ten dusot? Ty pravidelné údery. Všechno se stane tak rychle, tak nečekaně.
 
 
 

 

 ŽLUTÝ FIJALKY -    http://bandzone.cz/zlutyfijalky

Kapela z nejkapelovatějších hrající aggro rock až punk. Nenechte se zmást fotkou! Takhle opravdu nevystupují, to byli zrovna na recepci na hradě ... Samo sebou, že jestě za Havla, teď už by tam nešli!!! :o)

 
 
 
The ATAVISTS
 
 
 
 
Jablko Znetvořené Lidským Faktorem   -  umplugg
 
Jablko znetvořené lidským faktorem (dále jen JZLF )se po letech netvoření ,  čili deformací  proměnilo ve formaci a zahájilo hudební reformaci– jen pro úvodní informaci .
 
 
 
JAKO FAKT -   Irský punk z Písku
 
 
 
 
 
Whats In The Box   https://bandzone.cz/whatsinthebox
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
IIII   -   https://bandzone.cz/iiii?at=info

Post rock-screamo - Písek

 
 
 
 
Rocková kapela z Milevska a okolí, hrající vlastní tvorbu.
 
 
 
 
František Černý  -   https://bandzone.cz/frantisekcerny
 
,,Hudba zevnitř do tmavejch koutů,  kdy chceš přivřít oči,  když se smráká, když i dokonale šťastnej člověk, občas šlápne do hovna
 a hledá cestu ven..!"
 
 
 
 
PĚNOVÁ SHOW ... v sobotu v odpoledních hodinách při hezkém počasí
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist